GŁÓWNA arrow CIEKAWOSTKI

XEROX drukuje "masłem orzechowym"
31.05.2008.
Xerox zaprezentował prototypowy atrament z suchego żelu. Jest on przeznaczony do  drukarek cyfrowych i pozwala nanosić wydruki praktycznie na każdą powierzchnię. Nowa technologia ma w przyszłości zrewolucjonizować druk atramentowy.
Czytaj całość…
 
Znikający atrament Xeroksa
09.05.2008.
Po elektronicznym atramencie przyszedł czas na atrament znikający. Firma Xerox zapowiada jego wprowadzenie od jakiegoś czasu. Teraz prace najwyraźniej ruszyły mocno do przodu bo znowu jest o tym pomyśle głośno. W skrócie chodzi o papier, który po przeczytaniu informacji można wymazać za pomocą promieni ultrafioletowych w specjalnie przygotowanej do tego drukarce wymazywarce.
Czytaj całość…
 
Oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie Visionaries
30.10.2007.
Xerox Corp. poinformował, że firma Gartner Inc. umieściła oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie „Visionaries”, który jest częścią najnowszego raportu „Magic Quadrant” ECM (ang. enterprise content management – zarządzanie informacją przedsiębiorstw).
Czytaj całość…
 
Firma Xerox w Dow Jones Sustainability North America Index (DJSI)
26.10.2007.
Firma Xerox została umieszczona w Dow Jones Sustainability North America Index (DJSI). Istniejący od 1999 roku ranking DJSI skupia te firmy, spośród 600 największych amerykańskich przedsiębiorstw notowanych na Dow Jones Global Index, które w swoich działaniach wyróżniają się ponadprzeciętną dbałością o cele społeczne i ekologiczne.
Czytaj całość…
 
Druk fluorescencyjny bez użycia specjalnego tonera
03.10.2007.
Naukowcy firmy Xerox opracowali nową technologię, która umożliwia uzyskanie wysokiego stopnia bezpieczeństwa dokumentów takich jak czeki bankowe czy metryki urodzenia, z zastosowaniem produkcyjnej drukarki cyfrowej. Metoda bezpiecznego druku została oparta na unikatowej mieszance tonera „dry ink” wykorzystywanego w druku kserograficznym.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 22
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone