GŁÓWNA arrow OFERTA


Polecamy produkty i kompleksowe rozwiązania liderów w swoich branżach

XEROX
- Firma Xerox zajmuje się opracowywaniem, produkcją, sprzedażą i obsługą szerokiej gamy produktów służących do przetwarzania dokumentów. Xerox wprowadza na polski rynek wszystkie produkty w tym samym czasie co i na świecie. Będąc firmą marketingową oferuje rozwiązania technologiczne, tworzy w Polsce zaplecze do świadczenia usług.
Xerox prezentuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania służące do przetwarzania dokumentów. Oferta polskiego oddziału firmy obejmuje wszystkie najnowsze produkty i usługi Xerox, a także najwyższej jakości usługi serwisowe. Są to:
• Urządzenia biurowe (kopiarki oraz kopiarko-drukarki czarno-białe i kolorowe, które przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania umożliwiają archiwizację i elektroniczne zarządzanie dokumentami).
• Wysokonakładowe systemy produkcyjne druku (powyżej 65 stron/min.).
• Szeroki wachlarz oprogramowania.
• Pełna gama materiałów biurowych i produktów integracyjnych.
• Usługi serwisowe, obejmujące również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych.
• Outsourcing - usługi z zakresu powielania, przetwarzania i zarządzania dokumentami u Klienta.
• Outsourcing - usługi z zakresu powielania, przetwarzania i zarządzania dokumentami u Klienta lub miejscu uzgodnionym z Klientem);

RISO - Korporacja RISO Kagaku jest prekursorem i światowym liderem w zakresie technologii cyfrowego powielania. Od czasu swojego powstania w 1946 roku, RISO zawsze wyznaczało standardy w zakresie swojej specjalizacji, przeznaczając znaczną część dochodów na badania i rozwój. Takie postępowanie doprowadziło do wielu wynalazków, które pozwoliły RISO utrzymać pozycję lidera do dziś.
Głównymi produktami firmy RISO są cyfrowe risografy wraz z materiałami eksploatacyjnymi i wyposażeniem dodatkowym, oraz Print Gocco, czyli mała osobista drukarka kolorowa znana w każdej japońskiej szkole i domu. RISO zajmuje pierwszą pozycję w zakresie sprzedaży obu tych produktów na świecie.

HSM - Firma HSM ma ponad 30 letnią tradycję w produkcji niszczarek biurowych, niszczarek przemysłowych, pras belujących. Od 2001 roku HSM rozszerzył swój asortyment o gilotyny, trymery i systemy prezentacyjne. Wysoka jakość produktów jest wynikiem szczególnej dbałości HSM w dziedzinie wdrażania nowych technologii. Świadczy o tym choćby fakt, że HSM ma opatentowanych 140 rozwiązań, które czynią urządzenia HSM niezwykle trwałymi i niezawodnymi. Dla przykładu HSM jako pierwszy w świecie producent wprowadził do oferty niszczarki w 6 stopniu bezpieczeństwa i urządzenia te zostały zaaprobowane przez Departament Obrony USA. HSM posiada trzy fabryki, w których produkowane są wszystkie oferowane urządzenia. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem przedstawicielstw lub dystrybutorów, rozlokowanych na terenie całego świata. Lista Klientów użytkujących urządzenia HSM jest bardzo długa, dla przykładu w Polsce z niszczarek produkowanych przez HSM korzystają m.in. wojsko, banki, instytucje ubezpieczeniowe, firmy świadczące usługi niszczenia dokumentów i utylizacji odpadów, a także wiele firm prywatnych, dla których najważniejsze jest, aby posiadać niezawodny, trwały i jednocześnie ergonomiczny i estetyczny sprzęt służący do niszczenia zbędnej dokumentacji.
 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone