GŁÓWNA arrow OFERTA arrow USŁUGI

DZIERŻAWA

Oferujemy dzierżawę i wypożyczanie kopiarek, drukarek, powielaczy cyfrowych i niszczarek na warunkach indywidualnie ustalanych z zainteresowanym w zależności od jego wymagań i potrzeb.
Już od kilkunastu złotych miesięcznie można korzystać z czarno-białej a od 100 zł. miesięcznie z kolorowej drukarki laserowej.  Wydzierżawienie kopiarki to wydatek od 60 zł. miesięcznie za urządzenie czarno-białe i od 300 zł. miesięcznie za kolorowe formatu A3.
Risograf A4 możemy wydzierżawić za 100 zł. a niszczarkę biurową już od 30 zł. miesięcznie.
Do większych obciążeń proponujemy kopiarko-drukarki od 20 do 40 stron/min. z DADF/Duplex, kilkoma podajnikami papieru o pojemności od 1100 do 4100 arkuszy, elektronicznym sorterem, audytronem i podstawowymi funkcjami biurowymi z pełną obsługą serwisową. Cena jednej strony (A3/A4 niezależnie od formatu) wynosi 0,07 zł. + vat.
Opłata zawiera koszt toneru, konserwacji, napraw, wymiany niezbędnych materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i innych podzespołów, papieru kserograficznego (minimum klasy B), wraz z kosztem dojazdu serwisu.
Rozliczenie następuje na podstawie faktury, wystawianej ostatniego dnia roboczego miesiąca, wg wskazań licznika urządzenia.


SERWIS

Od 1992 roku, świadczymy autoryzowany serwis urządzeń Xerox na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Najwyższą jakość usług zapewniają systematyczne szkolenia i seminaria techniczne przeprowadzane przez producenta. Zdobyte wieloletnie doświadczenie, posiadane certyfikaty, wyposażenie w specjalistyczne narzędzia i przyrządy diagnostyczne włącznie z komputerami osobistymi i samochodami służbowymi oraz duży zapas oryginalnych części zamiennych, gwarantują szybkie i skuteczne usuwanie usterek.


Jeśli chcesz zgłosić usterkę urządzenia lub zamówić materiały eksploatacyjne proszę wypełnić formularz

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone