GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Cisco-Xerox Roadshow 2007

Cisco-Xerox Roadshow 2007

    15 marca w olsztyńskim hotelu Nowotel, odbyło się seminarium „NOWOCZESNA I KONKURENCYJNA FIRMA” w ramach Cisco–Xerox Roadshow 2007. Adresowany do sektora małych i średnich przedsiębiorstw cykl rozpoczął się 27 lutego w Szczecinie a zakończy się 30 marca w Warszawie.
naciśnij na zdjęcie aby powiększyć

 

 

    W seminarium wzięło udział kilkanaście osób z Olsztyna, Morąga, Kętrzyna i Mrągowa.

W większości byli to pracownicy działów IT.
Przedstawiciel Cisco Systems Poland Bartosz Dzirba zaprezentował nową usługę „Port Cisco” polegającą na wypożyczaniu klientom zarządzanych przełączników sieciowych Cisco Catalyst 2960, z pełnym wsparciem technicznym, w cenie 10 zł. netto za każdy wykorzystywany port. 1 stycznia program został uruchomiony w Polsce po ubiegłorocznym dużym sukcesie w Czechach i Słowacji wspólnie z dystrybutorem produktów Cisco, firmą ABC Data z Warszawy w oparciu o finansowanie pochodzące z funduszu Cisco Capital,. Prezentację uzupełnił o inne rozwiązania teleinformatyczne Marek Brejza kierownik sprzedaży SeveNet, największego partnera Cisco w Europie Wschodniej.

Następnie przedstawiciel XEROX Polska, Jerzy Grandys, krótko przypomniał historię kserografii i przedstawił aktualną ofertę urządzeń biurowych monochromatycznych i kolorowych Xerox, których intuicyjne panele obsługi wraz z programowaniem monitorującym Xerox CentreWare, zliczającym Xerox Accounting i wyceniającym Xerox usage Analisys Tool, skutecznie ułatwiają zarządzanie drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi w sieci komputerowej, oszczędzają czas i podnoszą wydajność między innymi dzięki zastosowaniu równoległego przetwarzania zadań przez nowoczesne Xerox SMart Controllery i bardzo łatwą wymianą materiałów eksploatacyjnych – Xerox SMart Kits.

Całkowitą kontrolę, przewidywalność kosztów eksploatacji i wysoki stopień bezawaryjności urządzeń kopiujących i drukujących zapewnia obsługa serwisowa świadczona na zasadach Xerox FSMA.  

Podczas seminarium można było osobiście sprawdzić i indywidualnie ocenić jakość wydruków kolorowych z najnowszych w ofercie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych XEROX.

Seminarium miało na celu przekonać przedsiębiorców sektora małych i średnich firm, że inwestycje w infrastrukturę informatyczną są ze wszech miar opłacalne i wcale nie muszą wiązać się z dużymi nakładami finansowymi.

Na zakończenie wśród uczestników seminarium zostały rozlosowane upominki od organizatorów, między innymi drukarka laserowa XEROX Phaser 3122.

  
 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone