GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Xerox na Targach "POLIGRAFIA 2007" w Poznaniu

Xerox na Targach "POLIGRAFIA 2007" w Poznaniu

      W dniach 27-30 marca br. Xerox po raz pierwszy od dziewięciu lat zaprezentował sie w ramach własnego stoiska na Targach Poligrafia 2007. Frekwencja dopisała - dużą popularnoscią cieszyły sie zarówno prezentowane systemy druku cyfrowego, jak i zaproponowane przez ekspertów Xerox seminaria.

 

xerox_targi_poznan_2007_250.jpg

Udział Xerox w seminariach oceniamy bardzo pozytywnie. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Jest to sukces tym wiekszy, że ostatnio pod własną marką byliśmy obecni na targach w 1998 roku. - podkreśla Ilona Zięba, Production Business Manager, Xerox Polska - Duża frekwencja na naszym nagrodzonym stoisku, świadczy o ożywieniu na rynku profesjonalnych rozwiązań do druku cyfrowego. A w tej dzidzinie Xerox jest światowym liderem. Potwierdzaja to dwa Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznane przez jury naszym urządzeniom: najszybszemu na świecie monochromatycznemu systemowi Nuvera 288 oraz najnowszemu systemowi do pełnokolorowego druku cyfrowego DocuColor 5000. 

Oprócz nagrodzonych maszyn, Xerox zaprezentował całą gamę profesjonalnych urządzeń do druku cyfrowego. Wśród nich znalazły się nowoczesne sysytemy druku kolorowego, monochromatycznego, szerokoformatowego oraz urządzenia wykańczające.
 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone