GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Phaser 4510 - wiosenna nowość firmy Xerox

Phaser 4510 - wiosenna nowość firmy Xerox

Phaser 4510 to zaawansowane urządzenie, oferujące funkcje dostępne do tej pory tylko w droższych modelach, m.in. szereg opcji, które ułatwiają współdzielenie drukarki przez grupy robocze. Dzięki temu nawet duże firmy mogą pracować wydajniej.Phaser_4510_250px.jpg- Firmy, w których drukuje się duże ilości dokumentów oczekują od drukarki, że będzie pracować bez przerw. - zauważa Arkadiusz Zieliński, Product Manager Xerox Polska. - Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie Phaser 4510. Podajniki mieszczące standardowo 700 arkuszy (z możliwością dodania kolejnych), duża szybkość druku, wydajny toner oraz możliwość pracy w sieci - wszystko to sprawia, że nowy Phaser 4510 doskonale sprawdza się w dużych grupach roboczych.

Phaser 4510 drukuje dokumenty z prędkością 43 stron (A4) na minutę w wysokiej rozdzielczości 1200x1200 dpi. Wydruk pierwszej strony następuje po upływie zaledwie 8 sekund. Urządzenie zostało przystosowane do druku 200 000 stron miesięcznie, przez co bardzo dobrze sprawdza się jako główna drukarka nawet w średniej wielkości biurze.
Phaser 4510 został wyposażony w procesor o mocy 533 MHz. Wbudowaną w standardzie pamięć 128 MB (w wersji B) można rozszerzyć do 512MB (w wersji DX). Urządzenie posiada szereg funkcji usprawniających pracę. Smart Duplex(tm) automatycznie wykrywa dokumenty, które wymagają druku tylko po jednej stronie, a funkcja Smart Trays(tm) zapewnia automatyczne wykrywanie rozmiaru i rodzaju papieru. Dzięki opcji Personal Print(tm) drukarkę można zaprogramować tak, aby zadania zlecane z jednego komputera były drukowane w tym samym czasie. Pozwala to uniknąć pomieszania dokumentów należących do różnych użytkowników.
Drukarka jest objęta dwuletnią gwarancją.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone