GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Xerox gra w 'low-endzie'

Xerox gra w 'low-endzie'
Phaser 3124 i Phaser 3125 to drukarki, które doskonale sprawdzają się w biurze oraz w domu. Nowe urządzenia radzą sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami wyróżniając się przy tym niewielką ceną. Dodatkowo są niezwykle łatwe w obsłudze. Tylko cztery kliknięcia myszy wystarczą, aby zainstalować drukarki w systemie i rozpocząć pracę.

- W dzisiejszych czasach firmy muszą pracować szybciej i wydajniej jeśli chcą pokonać konkurencję. - podkreśla Arkadiusz Zieliński, Product Manager Xerox Polska. - Nowe modele monochromatycznych drukarek Phaser(tm) są odpowiedzią na potrzeby rynku. Klientom proponujemy urządzenia, które radzą sobie z większymi miesięcznymi obciążeniami, dostarczając jednocześnie wydruki wysokiej jakości. Zadbaliśmy również o to, aby cena nie stała się barierą przy ich wyborze. - dodaje.

Phaser 3124
xerox_Phaser_3124_250px.jpgPhaser 3124 to szybka, mała, a do tego niedroga drukarka czarno-biała przeznaczona dla indywidualnych użytkowników biznesowych. Urzadzenie cechuje wydruk 24 stron na minutę w formacie A4 oraz miesięczne obciążenie pracą do 20 000 stron. Jednocześnie drukarka zachowuje wysoką jakość wydruku - 600x1200 dpi. Phaser 3124 został wyposażony w tacę o pojemności 250 arkuszy. Intuicyjne sterowniki oraz przyjazny użytkownikowi panel sterowania sprawiają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. Drukarka posiada wbudowaną funkcję automatycznego wyboru tacy i anulowania zadania. Dzięki opcji oszczędzania tonera, Phaser 3124 znacznie pomaga obniżyć koszty druku.

Sugerowana cena detaliczna dla klienta końowego: od 529 zł. brutto.

Phaser 3125
xerox_Phaser_3125_250px.jpgOprócz niskiej ceny model Phaser 3125 cechuje duża szybkość - 24 stron na minutę w formacie A4 oraz wysoka jakość drukowanych dokumentów (1200x1200 dpi). Pierwsza strona drukowana jest w ciągu 9 sekund. Maksymalne miesięczne obciąenie urzązenia wynosi do 20 000 stron. Drukarkę wyposażono w szybki procesor (400 MHz), pamięć (32MB) oraz funkcję obsługi języków druku: PCL i Post Script. Phaser 3125 posiada pojemy podajnik papieru mieszczący 250 arkuszy. Wśród funkcji wydruku znajdują się m.in.: drukowanie plakatów, znaków wodnych oraz broszur na szerokiej gamie nośników. Phaser 3125 w wersji N został przystosowany do pracy w sieci. Niewielkie gabaryty oraz kompaktowy kształt urządzenia sprawiają, że łatwo go umieścić; nawet na biurku niewielkich rozmiarów.

Sugerowana cena detaliczna dla klienta końcowego: 699 zł. brutto
Dostępność:

Model Phaser 3124 jest już dostępny u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska, natomiast Phaser 3125 będzie w sprzedaży jeszcze w maju. Oba urządzenia są objęte dwuletnią gwarancją. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.xerox.pl.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone