GŁÓWNA arrow PROMOCJE

WYPRZERAŻ !!!

Najmniejsze urządzenia w swoich klasach, w najniższych, promocyjnych cenach.

Powielacz cyfrowy A4/B4 :

RISO KS 500 - 4399 zł. netto (taniej o 1600 zł. !!!)                                                      Prędkość druku 60 - 90 str./min. , 200x300 dpi, podajnik papieru i taca odbiorcza na 250 arkuszy, gramatura papieru od 50 do 107 g/m2. Koszt uzyskania strony poniżej 0,01 zł. netto.

To najmniejszy i najtańszy risograf zaprojektowany specjalnie na potrzeby szkół i innych placówek edukacyjnych oraz małych i średnich firm, z przeznaczeniem do wykonywani druków i formularzy (niewymagających najwyższej jakości) w nakładach od kilkudziesięciu do kilkuset egzemplarzy.

Risografia, to technologia sprawdzająca się doskonale w wielu dziedzinach, a szczególnie tam gdzie potrzeba jest szybkiego i taniego druku. Koszt kopii malejący wraz z nakładem oraz niezwykła szybkość druku pozwalają na przygotowanie nawet bardzo dużej ilości dokumentów przy minimalnych nakładach czasu i pieniędzy.

W szkole, dzięki tej technologii przygotowanie materiałów dydaktycznych, czy informacji dla uczniów lub rodziców może zająć dosłownie kilka minut i kosztować wielokrotnie mniej niż używając tradycyjnej kopiarki.

Prosta obsługa urządzenia to kluczowa zaleta RISO KS 500. Każdy bez problemu wydrukuje swoje materiały i nie potrzeba do tego ani dużo czasu, ani szczególnych umiejętności. Warto zaznaczyć, że wydruk 50 stron trwa niecałą minutę. Formularze, testy, ćwiczenia, zadania, schematy, skrypty, rysunki często musimy wydrukować szybko, nawet w czasie krótkiej przerwy.


Wyjątkowa niszczarka osobista:

HSM MultiShred - 259 zł. netto (taniej o 100 zł.)
Nabiurkowe urządzenie do niszczenia dyskietek, płyt CD, kart kredytowych i dokumentów papierowych ze zszywkami i spinaczami. Ścinka 4 x 30 mm (3 stopień bezpieczeństwa DIN), szerokość wejścia 130 mm, pojemność kosza 3,5 l., waga 5,7 kg.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt:

Stanisław Daniluk s.daniluk@rato.com.pl 089/534-98-34, 602/15-44-88

 

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone