GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Cztery gwiazdki dla kolorowych drukarek Phaser 8560 i 6180

Cztery gwiazdki dla kolorowych drukarek Phaser 8560 i 6180
Warszawa, 5 lipca 2007r. - niezależna organizacja BERTL przyznała ocenę "Highly Recommended" (cztery gwiazdki na pięć możliwych) kolorowym drukarkom firmy Xerox.

Xerox_Phaser_6180_Bertl_Certified_250px.jpg Stałoatramentowy Phaser 8560 i kolorowa laserowa drukarka Xerox Phaser 6180DN zostały nagrodzone za wszechstronność drukowania oraz prostą i intuicyjną obsługę. Podczas testów analitycy zwrócili uwagę, że Phaser 6180DN oraz Phaser 8560 w pełni zadowolą wymagania stawiane drukarkom zarówno przez pracowników biurowych jak i grafików komputerowych. Oba modele oferują wysoką jakość druku na szerokiej gamie podłoży, zarówno w czerni jak i kolorze. Xerox Phaser 8560 z technologią "solid ink" otrzymała wyróżnienie za profesjonalną jakość takich dokumentów jak: prezentacje biurowe, zdjęcia i skomplikowana grafika. Ponadto analitycy BERTL wskazali na doskonałą jakość druku laserowego urządzenia Xerox Phaser 6180DN.W podsumowaniu testu BERTL wymienić szereg zalet obu modeli drukarek firmy Xerox - wysoka jakość druku zarówno w czerni jak i kolorze, czytelny interface, prosta obsługa, możliwość sterowania druarką z poziomu sieci oraz wysoki poziom bezpieczeństwa druku.

O organizacji BERTL
BERTL - to niezależny wydawca raportów i analiz porównawczych na temat urządzeń i oprogramowania do cyfrowego przetwarzania obrazu, w tym m.in. kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i urządzeń produkcyjnych. Więcej informacji na stronie www.bertl.com

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone