GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Xerox oferuje największy wybór urządz. wielofunkc. zg. z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa

Xerox oferuje największy wybór urządz. wielofunkc. zg. z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa

Xerox oferuje największy wybór urządzeń wielofunkcyjnych zgodnych z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

"Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom rozwiązań, zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa przesyłania i magazynowania danych. świadczy o tym fakt, że Xerox posiada najszerszą na rynku ofertę urządzeń wielofunkcyjnych zgodnych z restrykcyjnymi wymaganiami NIAP. W odróżnieniu od innych producentów Xerox poddaje wnikliwym testom NIAP Common Criteria Testing Laboratories całe systemy, a nie jedynie ich wybrane funkcje." - mówi Rick Dastin, senior vice president, Xerox Office Group.

Zaawansowane funkcje ochrony danych wykorzystane w urządzeniach wielofunkcyjnych WorkCentre 7655 i WorkCentre 7665 pozwalają klientom na kontrolę dostępu, rejestrację i ochronę poufnych informacji, przepływających przez urządzenia Dodatkowo systemy szyfrują dane przesyłane przez sieć, uniemożliwiając dostęp nieautoryzowanym użytkownikom do skanowanych dokumentów w drodze do serwerów lub innych urządzeń sieciowych.

Do ponownej oceny NIAP zostały zgłoszone urządzenia WorkCentre oraz WorkCentre Pro 232/238, 245/255 i 265/275 zaktualizowane w 2006 roku o oprogramowanie Extensible Interface PlatformTM firmy Xerox. Nowy software został zaprojektowany w taki sposób, że niezależni dostawcy oprogramowania i ich partnerzy mogą dostarczać programy dostosowane do potrzeb ich klientów w zakresie zarządzania dokumentami.

Pozostałe produkty Xerox, które posiadają certyfikat NIAP to: WorkCentre Pro C2128, C2636 i C3545 - zaawansowane kolorowe urządzenia wielofunkcyjne; CopyCentre C2128, C2636 i C3545 - kolorowe kopiarki cyfrowe; Xerox WorkCentre Pro 35, 45, 55, 65, 75 i 90 - zaawansowane systemy wielofunkcyjne; WorkCentre M35, M45 i M55 - kopiarko-drukarki; CopyCentre C65, C75 i C90 - szybkie cyfrowe kopiarki biurowe.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone