GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Xerox zdobył tytuł najlepszego dostawcy drukarek kolorowych

Xerox zdobył tytuł najlepszego dostawcy drukarek kolorowych
Już po raz piąty magazyn VARBusiness, wiodący w Stanach Zjednoczonych dwutygodnik kierowany do integratorów technologii, uznał Xerox za najlepszego dostawcę kolorowych drukarek biurowych dla grup roboczych. Nagroda została wręczona przedstawicielom firmy 21 sierpnia 2007 podczas uroczystej gali, będącej częścią konferencji XChange’07 w Orlando na Florydzie.
 
 
l
 
 
Nagrody VARBusiness Annual Report Card są przyznawane wyróżniającym się na rynku programom partnerskim w 15 kategoriach od komputerów stacjonarnych po oprogramowanie. W tym roku o opinię magazyn zapytał 5400 resellerów.
„Wyniki Annual Report Card są dowodem na to jak resellerzy postrzegają współpracę z vendorami” – powiedział Robert DeMarzo, wiceprezes i wydawca magazynu VARBusiness. „Fakt, że Xerox ponownie zdominował kategorię druku kolorowego, świadczy o tym, że firma konsekwentnie kładzie duży nacisk na swoją pozycję wśród resellerów. To właśnie tej konsekwencji zdobyła ich lojalność.” – dodaje. „W dzisiejszych czasach na rynku druku kolorowego toczy się nieustanna rywalizacja o nowe możliwości rozwoju, przez co relacje partnerskie są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Jim Firestone, prezydent Xerox na Amerykę Północną. „Fakt, że nagroda magazynu VARBusiness została nam przyznana już po raz piąty świadczy o tym, że nie bez powodu tak dużo uwagi poświęcamy właśnie szukaniu nowych możliwości rozwoju zarówno naszego, jak i naszych partnerów.” – dodaje.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone