GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Nowe systemy wielofunkcyjne Xerox WorkCentre z serii 56xx drukują z prędkością do 87 str./min.

Nowe systemy wielofunkcyjne Xerox WorkCentre z serii 56xx drukują z prędkością do 87 str./min.

 
 
Xerox Polska wprowadza na rynek siedem nowych wielofunkcyjnych monochromatycznych urządzeń ze znanej już użytkownikom biurowym serii WorkCentre. WorkCentre 5600 to seria jednych z najszybszych na rynku czarno-białych urządzeń MFP, obsługujących funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. Wszystkie systemy współpracują z Extensible Interface Platform (EIP). EIP jest platformą bazującą na standardach sieciowych. Umożliwia ona w prosty sposób tworzenie aplikacji, spełniających specyficzne wymagania każdego rodzaju biznesu. 
 
„Wraz z wprowadzeniem na rynek serii WorkCentre 5600 Xerox ponownie udowodnił, że dysponuje najbogatszą na świecie ofertą urządzeń drukujących. Nowe systemy w połączeniu z platformą EIP znacznie ułatwiają i usprawniają pracę w biurze” – powiedział Arkadiusz Chłopik Office Marketing Manager, Xerox Polska.

Urządzenia w zależności od modelu drukują z prędkością od 32 do 87 stron A4 na minutę w czerni. Użytkownicy biurowi mają możliwość przechowywania najczęściej drukowanych dokumentów takich jak formularze, czy umowy bezpośrednio w pamięci systemu. Dodatkowo możliwe jest modyfikowanie dokumentów z poziomu urządzenia – bez konieczność wprowadzania zmian w komputerze. Na przykład zeskanowana umowa może być wyświetlona na ekranie dotykowym, a następnie zapisana w formacie Xerox DocuShare®, Microsoft Corp. SharePoint lub folderze Windows w pamięci urządzenia. Wszystkie zapisane w ten sposób dokumenty mogą być przeglądane na wyświetlaczu oraz drukowane z pominięciem wysyłania poleceń z komputera.Modele pracujące z prędkością powyżej 55 stron na minutę zostały wyposażone w rozszerzone funkcje wykańczania m.in.: C-folding, składanie do Z oraz możliwość insertu pojedynczych kartek. Wszystkie urządzenia z serii WorkCentre 5600 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa drukowanych oraz przesyłanych do urządzeń dokumentów i danych. Szyfrowany dysk twardy oraz funkcja Image Overwrite pozwalają na automatyczne lub opcjonalne kasowanie obrazów niemal natychmiast po wykonaniu zadania.

Urządzenia z serii Xerox WorkCentre są dostępne w bezpośredniej sprzedaży Xerox Polska oraz u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska. Wszystkie urządzenia są sprzedawane wraz z umową serwisową. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.xerox.pl
 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone