GŁÓWNA arrow CIEKAWOSTKI arrow Oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie Visionaries

Oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie Visionaries
Xerox Corp. poinformował, że firma Gartner Inc. umieściła oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie „Visionaries”, który jest częścią najnowszego raportu „Magic Quadrant” ECM (ang. enterprise content management – zarządzanie informacją przedsiębiorstw).
 
 
Deweloperzy i dostawcy komercyjnego oprogramowania ECM mogą znaleźć się w raporcie „Magic Quadrant” po spełnieniu szeregu kryteriów, takich jak: metody sprzedaży oraz globalne wsparcie produktów i usług ECM.
„Uważamy, że obecność DocuShare w kwadrancie „Visionaries” to wspaniałe wyróżnienie dla naszego długookresowego zaangażowania w prace nad oprogramowaniem” – powiedział David Smith, vice president i general manager, Xerox DocuShare Business Unit.
Xerox DocuShare i DocuShare CPX to dwie aplikacje oparte na platformie internetowej, służące do zarządzania informacją w przedsiębiorstwie. DocuShare pozwala organizacjom dowolnej wielkości na zarządzanie, archiwizowanie, przetwarzanie i dystrybuowanie informacji. Software jest ściśle powiązany z pulpitem komputera użytkownika, obsługuje systemy komunikacji poczty elektronicznej, oprogramowanie do obróbki obrazu i urządzenia do skanowania. DocuShare CPX zapewnia jeszcze bardziej zaawansowane możliwości zarządzania informacją i procesami biznesowymi. Użytkownik może przeglądać zapisy audytorskie oraz tworzyć szczegółowe raporty z działań dotyczących dokumentów.
Marta Kwapisz, Partner of Promotion, m.kwapisz@partnersi.com.pl, (22) 858 74 58 #42
Tomasz Wronka, Partner of Promotion, t.wronka@partnersi.com.pl, (22) 858 74 58 #44
„Magic Quadrant EMC, 2007” jest chroniony prawem autorskim przez firmę Gartner, Inc (2007). Współautorami opracowania są Karen Shegda, Kenneth Chin, Mark Gilbert i Toby Bell. Prawa autorskie do raportu „Magic Quadrant” należą do firmy Gartner Inc. (2007), a ponowne korzystanie z niego wymaga jej zgody. „Magic Quadrant" to diagram przedstawiający w postaci graficznej sytuację na rynku w danym okresie. Diagram ilustruje analizy firmy Gartner dotyczące spełniania przez określonych dostawców kryteriów zdefiniowanych dla danego rynku. Firma Gartner nie promuje żadnego dostawcy ani produktu przedstawionego na diagramie, a także nie zaleca użytkownikom zaopatrywania się tylko u dostawców zaliczonych do grupy liderów. „Magic Quadrant” to narzędzie wyłącznie badawcze i nie służy do zachęcania do określonych działań. Firma Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub domniemanych, w odniesieniu do swoich badań, w tym gwarancji wartości rynkowej lub przydatności do określonego celu.
 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone