GŁÓWNA arrow AKTUALNOŚCI arrow Nowa drukarka XEROX Phaser 7500

Nowa drukarka XEROX Phaser 7500
Xerox Polska wprowadza do sprzedaży nową kolorową drukarkę LED - Phaser 7500. Urządzenie przeznaczone jest dla biur potrzebujących kolorowych i profesjonalnych wydruków w dużych nakładach i w wysokiej jakości z prędkością do 35 stron A3 na minutę.

Phaser 7500 to również takie funkcje jak automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie broszur i sortowanie dzięki czemu można szybko otrzymać profesjonalne instrukcje, biuletyny i raporty na mediach o rozmiarze do SRA3 i gramaturze do 280 g/m2. Wysoka różnorodność i gramatura materiałów pozwala również na wykorzystanie drukarki do druku plakatów, broszur i wizytówek.
Duża pojemność podajników papieru – do 2100 arkuszy – oznacza mniejszą liczbę interwencji przy dużych zadaniach drukowania. W zależności od ilości miejsca i wymagań grup roboczych w zakresie drukowania Phaser 7500 dostępny jest w niskiej wersji biurkowej oraz wersji do ustawienia na podłodze, która ma opcję dodatkowych podajników papieru. Szybki procesor 1 GHz oraz Gigabit Ethernet są w tej drukarce wyposażeniem standardowym, dzięki czemu z jej mocy mogą korzystać użytkownicy wszystkich systemów – Microsoft Windows, Apple Macintosh i Linux. Urządzenie ma certyfikat Energy Star i jest objęte programem Xerox Green World Alliance.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone