GŁÓWNA arrow O FIRMIE

Istniejemy od 3 lutego 1992 roku. Jeszcze w lutym 1992 roku podpisaliśmy kontrakt dealerski z Rank Xerox Limited i jako Autoryzowany Dealer Rank Xerox rozpoczęliśmy sprzedaż produktów i świadczenie serwisu na terenie województwa olsztyńskiego. W kolejnych latach uzyskujemy autoryzację na sprzedaż i serwis polskiego oddziału producenta, posiadającego już polską osobowość prawną Rank Xerox Poland Sp. z o.o. a następnie Xerox Polska Sp. z o.o. Sprzedajemy i sprawujemy obsługę posprzedażną rozwiązań biurowych Xerox, rozprowadzamy papier kserograficzny, materiały eksploatacyjne i biurowe, zaopatrując się bezpośrednio w Xerox Polska lub u autoryzowanych dystrybutorów producenta. Aktualnie w zakresie sprzedaży urządzeń, na podstawie zawartej w sierpniu 2006 roku Umowy Partnerskiej, jako Business Partner XEROX a wcześniej na podstawie Paneuropejskiej Umowy Koncesjonerskiej, jako Autoryzowany Koncesjoner Xerox w zakresie sprzedaży papieru kserograficznego i innych materiałów do kopiowania i wydruków, jako Autoryzowany Dystrybutor Materiałów Biurowych Xerox a w zakresie świadczenia usług serwisowych jako Xerox Service Agent.
Od 2003 roku posiadamy autoryzację RISO Poland Sp. z o.o. na sprzedaż powielaczy cyfrowych japońskiego producenta RISO Kagaku Corporation.
W roku 2004 nawiązaliśmy współpracę (za pośrednictwem wyłącznego Dystrybutora na Polskę, firmy SPAAR sp. z o.o. z Warszawy) w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń, z niemieckim producentem niszczarek biurowych, przemysłowych, kombinacji niszcząco-prasujących, pras belujących do odpadów, gilotyn i trymerów, firmą HSM Pressen GmbH + Co.KG. W marcu 2007 roku  firma  uruchamia w Polsce swój oddział i rozpoczyna działalność jako HSM Polska Sp. z o.o.

12 marca 2008 roku podpisaliśmy umowę dealerską na sprzedaż unikalnych systemów oprawy dokumentów SteelBinding, z belgijską firmą Unibind, która od 29 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów do oprawy dokumentów. 

Urządzenia i rozwiązania Xerox, RISO, Unibind i HSM, umożliwiły nam stworzenie pełnej i kompleksowej oferty dla biur. Dzięki niej możemy uczestniczyć we wszystkich etapach „życia” dokumentu. Od powstania (drukowanie i oprogramowanie do zarządzania jego elektroniczną wersją) przez obróbkę ( tj. powielanie, skanowanie, przesyłanie, archiwizację), aż po „śmierć”, czyli fizyczne zniszczenie jego papierowej formy lub elektronicznego zapisu na innym nośniku (dyskietka, CD-ROM, HDD).

Czym się zajmujemy:

Autoryzowana sprzedaż, serwis, wynajem i doradztwo:

Już 17 rok staramy się służyć Państwu pomocą i radą w zagadnieniach związanych z dokumentami.
Na co dzień towarzyszymy dokumentom na różnych etapach jego „życia”. Coraz częściej powstaje on w Państwa komputerze (tutaj oferujemy oprogramowanie do zarządzania, dystrybucji i archiwizowania). Oferowane przez nas drukarki, plotery, media, świadczone usługi kserograficzne i wynajmu urządzeń umożliwiają w razie potrzeby nadanie dokumentowi materialnej postaci. Jesteśmy obecni, gdy potrzebują Państwo je powielać (kopiarki, powielacze cyfrowe, usługi kserograficzne, wynajem) przesłać (faksy i urządzenia wielofunkcyjne), oprawić (system do oprawy dokumentów) czy też zamienić jego papierową postać w wersję elektroniczną i zapisać w pamięci komputera (skanery i urządzenia wielofunkcyjne wraz z oprogramowaniem do OCR, zarządzania i archiwizacji). Służymy również pomocą i radą, gdy zdecydują się Państwo o zakończeniu „życia” jego materialnej postaci na papierze, dyskietce, CD-ROM, DVD, HDD (niszczarki osobiste,biurowe i przemysłowe, prasy belujące).
Codziennie uczymy się podnosząc swoje kwalifikacje aby oferowane rozwiązania umożliwiały Państwu zaoszczędzenie czasu i pieniędzy niezbędnych do tworzenia, powielania, przesyłania, archiwizowania i niszczenia dokumentów.  Będzie nam miło, gdy zechcecie Państwo spróbować i sami to ocenić a Państwa krytyczne uwagi (bardzo cenne dla nas) będą nas dopingowały do dalszej  wytężonej pracy nad poszukiwaniem kolejnych sposobów zwiększenia wydajności i efektywności naszej i Państwa biur.

 
2007 © Wszelkie prawa zastrzeżone